Odmítnout vše můžete zde.


Doprava
Způsoby a ceny dopravy

Zboží si od nás můžete nechat doručit těmito způsoby:

  1. Zásilkovnou (i na Slovensko) - tento způsob dopravy je automaticky nabízen jen pro zboží vyhovující parametrům Zásilkovny, tj. rozměry balíku a hmotnost - cena 79 Kč
  2. Českou poštou jako Balík do ruky - cena 149 Kč
  3. kurýrem PPL - cena 199 Kč
  4. V případě menší zásilky, např. při objednávce smaltovaných šperků, hedvábných šátků apod. eshop automaticky nabídne levnější způsob přepravy formou doporučené zásilky České pošty v ceně 65 Kč
  5. Osobně převzít v naší kamenné prodejně Starobranská galerie, nám. Míru 22, 78701 Šumperk

 

Platbu za zboží můžete provést:

  1. Platební kartou - zdarma
  2. Převodem na náš účet - zdarma
  3. Dobírkou - cena za dobírku je navíc 50 Kč
  4. Dobírkou Zásilkovna - cena za dobírku u Zásilkovny je 25 Kč
  5. Hotově nebo kartou na prodejně Starobranská galerie, nám. Míru 22, 78701 Šumperk

 

Jsme si vědomi toho, že většina našeho zboží potřebuje být při přepravě dobře chráněna, proto je pečlivé a bezpečné zabalení vaší zásilky pro nás prioritou.
I přesto se může stát, že díky nešetrnému zacházení ze strany přepravce dojde zboží poškozené. Pokud se tak stane, co nejdříve nás prosím kontaktujte, ať můžeme vše vyřesit. Děkujeme.

Doprava a platba na Slovensko:

Přijímáme i objednávky ze Slovenska. Stačí si vybrat zboží a my Vám nabídneme nejlevnější způsob dopravy.  Platba je možná kartou, převodem nebo dobírkou. Nejvýhodnější způsob dopravy na Slovensko je Zásilkovna, takže pokud vaše objednávka splní podmínky Zásilkovny (rozměr a váha), doporučujeme využít tohoto dopravce.